Про затвердження Порядку проведення громадських обговорень з питань добровільного об’єднання територіальних громад

16.02.2016 63

БОЯРСЬКА МІСЬКА РАДА

VП СКЛИКАННЯ

чергова 5 сесія

 

РІШЕННЯ №5/164

від 16 лютого 2016 р.                                                                  м. Боярка

Про затвердження Порядку проведення громадських обговорень з питань добровільного об’єднання територіальних громад

 

Відповідно до частини 4 статті 5 Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад»,

 

БОЯРСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИРІШИЛА:

 

1. Затвердити Порядок проведення громадських обговорень з питань добровільного об’єднання територіальних громад (додається).

 

Міський голова                                                                       О.О.ЗАРУБІН

 

ЗАТВЕРДЖЕНО

рішенням Боярської міської ради

від 16.02.2016 № 5/164

 

Порядок

проведення громадських обговорень з питань добровільного об’єднання територіальних громад

 

1. Цей Порядок визначає механізм проведення громадського обговорення та основні вимоги до його організації та розгляду узагальнених пропозицій (зауважень) під час розгляду питань про добровільне об’єднання територіальних громад відповідно до Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад».

2. Громадське обговорення проводиться з метою залучення представників громадськості до розгляду пропозицій щодо добровільного об’єднання територіальних громад під час прийняття відповідного рішення. Участь у громадському обговоренні можуть брати фізичні особи, що є членами територіальної громади міста Боярка, залучені організаторами громадського обговорення фахівці та представники суміжних територіальних громад та/або посадові особи їх органів.

3 Рішення про проведення громадського обговорення приймається міським головою, воно повинно містити питання, що виноситься на громадське обговорення, термін його проведення та імена відповідальних осіб.

4. Організацію громадських слухань в місті Боярка з питань, визначених цим Порядком, здійснює виконавчий комітет.

5. Виконавчий комітет забезпечує:

– оприлюднення інформації про призначення громадського обговорення;

– реєстрацію, розгляд та узагальнення пропозицій громадськості;

– підготовку відповідей на пропозиції, зауваження учасників громадського обговорення;

– оприлюднення результатів громадського обговорення.

6. Пропозиції (зауваження) учасників громадського обговорення подаються у письмовій чи усній формі, надсилаються електронною поштою із зазначенням прізвища, імені, по батькові та адреси особи, яка їх подає. Пропозиції (зауваження) реєструються організатором громадського обговорення. Юридичні особи подають пропозиції (зауваження) у письмовій чи електронній формі із зазначенням їх найменування та місцезнаходження. Анонімні пропозиції (зауваження) не реєструються і не розглядаються.

7. Організатор громадського обговорення не зобов’язаний перевіряти достовірність інформації про фізичних або юридичних осіб, яка міститься у поданих ними документах, відповідно до пункту 6 цього Порядку.

8. Під час проведення конференцій, форумів, громадських слухань, засідань за круглим столом, зборів, зустрічей з громадськістю у рамках громадського обговорення ведеться протокол, у якому фіксуються всі пропозиції (зауваження).

9. Організатор громадського обговорення протягом 2 днів після закінчення терміну подання пропозицій (зауважень) узагальнює їх та готує звіт, у якому зазначаються найменування організатора, зміст питання, що виносилося на громадське обговорення, інформація про осіб, які взяли участь в обговоренні порушеного питання, а також узагальнений аналіз пропозицій (зауважень), що надійшли під час проведення громадського обговорення

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту