Про затвердження Положення про порядок розміщення та встановлення технічних елементів (пристроїв) на будівлях та спорудах у м. Боярка

06.04.2012 66

БОЯРСЬКА МІСЬКА РАДА

VІ СКЛИКАННЯ

засідання чергової 18 сесії

РІШЕННЯ № 18/ 880

від 06 квітня  2012 року                                                                      м. Боярка

Про затвердження Положення про порядок розміщення та встановлення технічних елементів (пристроїв) на будівлях та спорудах у м. Боярка

Керуючись статтями 142,143 Конституції України, статтями 759-763 Цивільного кодексу України, статтями 283-288,291 Господарського кодексу України, ст. 26, 60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, статтями 2, 4, 5, 6, 21, ч.2 ст.19 Закону України “Про оренду державного та комунального майна”,  з метою виконання заходів щодо виконання Закону України від 21.04.2011 р. № 3269-VI „Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо орендних відносин”, метою врегулювання організаційних відносин, пов’язаних з передачею в оренду майна, що перебуває у комунальній власності та майнових відносин між орендодавцями та орендарями щодо господарського використання майна, перебуває у комунальній власності”, –

БОЯРСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИРІШИЛА:

  1. Затвердити Положення про порядок розміщення та встановлення технічних елементів (пристроїв) на будівлях та спорудах у м. Боярка (додається).
  2. Дане рішення підлягає опублікуванню в друкованому органі Боярської міської ради газеті “Боярка-інформ»” і набирає чинності з моменту оприлюднення.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови Скочка В.А.

  

Секретар ради                                                              Д.І.Паливода 

Додаток №1

до рішення № 18/880

від 06.04.2012р.сесії VІ скликання

Боярської міської ради

Положення про порядок розміщення та встановлення технічних елементів (пристроїв) на будівлях та спорудах у м. Боярка

 

І. Загальні положення

1.1. Положення про порядок розміщення та встановлення технічних елементів (пристроїв) на будівлях та спорудах в м. Боярка (надалі – Положення), розроблено відповідно до Кодексу України «Про адміністративні правопорушення», Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про охорону культурної спадщини», «Про забезпечення санітарного та епідеміологічного благополуччя населення», «Про відповідальність підприємств, їх об’єднань, установ та організацій за правопорушення у сфері містобудування», «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», «Про радіочастотний ресурс України», «Про телекомунікації», «Про оренду державного та комунального майна, «Про підтвердження відповідності», Правил користування  приміщеннями житлових будинків, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 08.10.1992 року № 572 із змінами та доповненнями, Державних санітарних норм і правил при встановленні технічних елементів (пристроїв), Положенням про порядок накладання штрафів за правопорушення у сфері містобудування, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 06.04.1995 року № 244 із змінами та доповненнями, постанови  Кабінету Міністрів України від  29.12.2010 року №1253«Про затвердження Методики визначення мінімальної суми орендного платежу за нерухоме майно фізичних осіб» та у відповідності до ДБН В.2.2-15-2005. «Будинки і споруди.   Житлові   будинки».

1.2. Положення врегульовує та визначає порядок розгляду питань розміщення, встановлення та експлуатації технічних елементів (пристроїв) на будівлях та спорудах житлового та громадського призначення в м. Боярка.

1.3. Положення є обов’язковим для фізичних та юридичних осіб всіх форм власності на території м. Боярка, які беруть участь у відносинах щодо встановлення технічних елементів (пристроїв) на будівлях і спорудах.

1.4.  Всі технічні елементи (пристрої), які встановлюються на будівлях і спорудах міста Боярка, повинні бути сертифіковані на території України, а пристрої, які випромінюють електромагнітну енергію в навколишнє середовище, мати висновок санітарної епідеміологічної експертизи Міністерства охорони здоров’я України.

1.5. Встановлення технічних  елементів (пристроїв) на будівлях та спорудах в межах історичних ареалів м. Боярка дозволяється тільки за погодженням  відділу пам’яток архітектури департаменту містобудівного комплексу та земельних відносин міської ради.

1.6. Контроль за виконанням вимог цього Положення здійснює виконавчий комітет Боярської міської ради.

 

ІІ. Поняття і терміни 

2.1. Технічними елементами (пристроями), що розміщуються на будівельних конструкціях житлової і громадської забудови є:

2.1.1. Пристрої та устаткування інженерного забезпечення будинків (пристрої і устаткування систем опалення, вентиляції та кондиціонування повітря).

2.1.2. Індивідуальні телевізійні антени, антени супутникового телебачення та інше.

2.1.3. Фасадні рекламно-інформаційні вивіски.

2.1.4. Пристрої для підсвітки та освітлення фасадів будинків.

2.1.5. Кабельні лінії електрозв’язку і електропостачання.

2.1.6. Технічні засоби телекомунікацій – обладнання, станційні та лінійні споруди, призначені для утворення телекомунікаційних мереж.

2.2Житловий будинок – будівля капітального типу, споруджена з дотриманням вимог, установлених законом, іншими нормативно-правовими актами, здана в експлуатацію та на яку отримані правовстановлюючі документи і призначена для постійного в ній проживання.

2.3. Будівлі і споруди громадського призначення – основні типи дитячих та шкільних закладів, охорони здоров’я і відпочинку, спортивних, фізкультурно-оздоровчих, культурно-видовищних закладів, дозвілля та культових закладів, будинки для підприємств торгівлі та громадського харчування, підприємств побутового обслуговування, соціального захисту населення, для науково-дослідних установ, проектних організацій та управлінь і інші технічні споруди, в т.ч. опори.

2.4Історичний ареал – це частина населеного місця, що зберегла об’єкти культурної спадщини і пов’язані з ними розпланування та форми забудови, які походять з попередніх періодів розвитку, типові для певних культур або  періодів розвитку.

2.5. Балансоутримувач будинку, споруди, житлового комплексу або комплексу будинків і споруд (далі – балансоутримувач) – власник або юридична особа, яка за договором з власником утримує на балансі відповідне майно, а також веде бухгалтерську, статистичну та іншу передбачену законодавством звітність, здійснює розрахунки коштів, необхідних для своєчасного проведення капітального і поточного ремонтів та утримання, а також забезпечує управління цим майном і несе відповідальність за його експлуатацію.

2.6. Власник приміщення, будинку, споруди, житлового комплексу або комплексу будинків і споруд (далі – власник) – фізична або юридична особа, якій належить право володіння, користування та розпорядження приміщенням, будинком, спорудою, житловим комплексом або комплексом будинків і споруд, зареєстроване відповідно до чинного законодавства України.

2.7Користувач (орендар, наймач) – фізичні та юридичні особи, які за погодженням з власником використовують житловий будинок, будівлю, споруду, нежитлове приміщення для власних потреб.

2.8. Самовільне встановлення технічних елементів (пристроїв) – це розміщення та встановлення технічних елементів (пристроїв) без оформлення у визначеному порядку погодження на їх розміщення та порушення вимог цього Положення.

2.9. Ушкодження будівельних  конструкцій будівель  і споруд – це погіршення їх фізичного стану, зовнішнього вигляду фасадів, покрівель, оголовків димовентканалів та інших елементів  будинків і споруд внаслідок розміщення, встановлення та експлуатації технічних елементів (пристроїв).

2.10. Телекомунікаційна мережа– комплекс технічних засобів телекомунікації та споруд, призначених для маршрутизації, комутації, передавання(приймання) знаків, сигналів, письмового тексту, зображень та звуків або повідомлень будь-якого роду по радіо, проводових, оптичних або інших електромагнітних системах між кінцевим обладнанням.

2.11. Заявник (Замовник)– суб’єкт господарювання, який замовляє та отримує погодження на розміщення та встановлення технічних елементів (пристроїв) на будівельних конструкціях будівель та споруд.

 

ІІІ. Обмеження та заборона на встановлення технічних елементів  (пристроїв) на будівлях і спорудах м. Боярка 

3.1. Забороняється:

3.1.1. Розміщення технічних елементів  (пристроїв) на головних фасадах  будівель та споруд, а також бокових фасадах стін,  видимих  зі сторони вулиць та площ, які розташовані в межах історичних ареалів м. Боярка  та магістральних вулиць, а також на покрівлях з поліуретановим покриттям ( пункт 2.1.1.-2.1.6.).

3.1.2. Розміщення та встановлення технічних елементів (пристроїв) без відповідного погодження, визначеного цим Положенням (пункт 2.1.3.-2.1.6.).

3.1.3.Встановлення технічних елементів (пристроїв) з кріпленням до цегляних оголовків димовентканалів ( пункт 2.1.1.-2.1.6.).

3.2. Обмеження ( пункт 2.1.1.-2.1.2.):

3.2.1.Встановлення приладів кондиціонування повітря, за межами історичних ареалів м. Боярка, дозволяється за умови обов’язкового відведення конденсату у внутрішньобудинкові мережі водовідведення, або водостічні труби із  наступною герметизацією місця врізки.

3.2.2. Встановлення індивідуальних телевізійних антен, антен супутникового телебачення та інше на дахах будинків та споруд дозволяється  за умови обов’язкової герметизації місця врізки.

;

IV. Порядок отримання погодження на розміщення та встановлення технічних елементів (пристроїв) на будівлях та спорудах в м. Боярка 

4.1. Для отримання погодження на розміщення фасадних рекламно-інформаційних вивісок, пристроїв для підсвітки та освітлення фасадів будинків ( пункт 2.1.3.-2.1.4.) проектними організаціями виготовляється паспорт, який погоджується департаментом містобудівного комплексу та земельних відносин Боярської міської ради.

4.2. Для отримання погодження на встановлення технічних елементів (пристроїв) на конструкціях будівель та споруд, зазначених в пунктах 2.1.5.- 2.1.6., Замовник подає заяву встановленого зразка (додаток 1) до виконавчого комітету Боярської міської ради.

До заяви додається:

– копія свідоцтва про державну реєстрацію;

– виписка з єдиного державного реєстру юридичних та фізичних осіб-підприємців;

– копія довідки ЄДРПОУ;

– копія довідки про взяття на облік платника податку;

– копія ліцензії Національної комісії з питань регулювання зв’язку (НКРЗ) на здійснення технічного обслуговування мережі або довідка про рішення НКРЗ щодо включення Заявника до реєстру суб’єктів господарювання у сфері телекомунікації;

– попередній висновок обласної державної санітарно-епідеміологічної служби у випадку встановлення радіотехнічних об’єктів (РТО), які випромінюють електромагнітну енергію в навколишнє середовище;

– копія робочого проекту та схеми ліній магістралей електрозв’язку або електропостачання із позначенням на ній технічних елементів (пристроїв), які потрібні для організації такої мережі, виготовленою в масштабі 1*2000  (один до двох тисяч);

 – копія погодження з власником будинку або уповноваженою ним організацією на розміщення та встановлення технічних елементів (пристроїв).

 4.3. Порядок погодження робочого проекту:

4.3.1. Копію робочого проекту прокладання кабелю між будинками та спорудами, із зазначенням місця розміщення елементу (пристрою) і конструкції кріплення, погоджують управління містобудування та архітектури, відділ пам’яток архітектури (при розміщенні в межах історичних ареалів м. Боярка., головний спеціаліст з земельних питань виконавчого комітету Боярської міської ради, КП «БГВУЖКГ» у місті Боярка.

4.3.2. Установами, якими погоджується робочий проект, здійснюється перевірка правильності прокладання кабеля із зазначенням місць розміщення елементів (пристроїв) і конструкцій кріплення. У випадку відсутності зауважень  в термін, що не перевищує 7 календарних днів, робочий проект погоджується без стягнення за це оплати.

4.3.3. У разі виявлення недоліків, або інших можливостей прокладання телекомунікаційної мережі на базі своїх чи інших суб’єктів  господарювання вільних ресурсів, протягом 7 робочих днів з дня отримання запиту повідомляється про це Замовнику, з викладенням їх переліку.

4.3.4. Замовником впродовж 10 робочих днів, з моменту отримання зауважень, усуваються виявлені недоліки, проводиться бронювання вільних ресурсів на 30 робочих днів та надається робочий проект на повторний розгляд. При цьому, висунення будь-яких нових зауважень з боку сторін, якими погоджується проект, крім наданих раніше, при повторному розгляді проектної документації не допускається.

4.3.5. При встановленні радіотехнічних об’єктів (РТО), які випромінюють електромагнітну енергію в навколишнє середовище з зазначенням місця розміщення технічних елементів (пристроїв) на будинках і спорудах, копію робочого проекту додатково погоджує Державна інспекція електрозв’язку в Київській області.

4.4. Порядок  розгляду заяв:

4.4.1. Заява встановленого зразка (зразок для будівель (споруд) міської комунальної власності згідно з додатком 1) подається Замовником в КП «БГВУЖКГ» у місті Боярка, впродовж одного календарного місяця від останньої з дат погоджень, зафіксованих на робочому проекті.

4.4.2. КП «БГВУЖКГ» у місті Боярка здійснюється перевірка наявності та правильності оформлення документів, доданих до заяви. У випадку відсутності зауважень, в термін, що не перевищує 7 календарних днів, видається Погодження встановленого зразка (зразок для будівель (споруд) міської комунальної власності згідно з додатком 2) без стягнення за це оплати.

4.4.3. У разі виявлення недоліків протягом 7 робочих днів з дня отримання запиту, повідомляється про це Замовнику, з викладенням їх переліку.

4.4.4. КП «БГВУЖКГ» у місті Боярка має право мотивовано відмовити Замовнику у видачі погодження винятково з таких причин:

4.4.4.1. Наявність простроченої, протягом трьох місяців, заборгованості заявника за раніше надані балансоутримувачем місця з розміщення обладнання, або за відсутності договору з власником будинку або з уповноваженою ним організацією на розміщення та встановлення технічних елементів (пристроїв);

4.4.4.2. Якщо Замовник впродовж 30 робочих днів з моменту отримання листа про усунення недоліків, що були ним допущені раніше не усунув їх, та не повідомив про це управління житлового господарства відповідної районної у місті Боярка, Погодження анулюється.

4.4.5. Погодження видається на 1 рік. У випадку коли Замовник не скористався погодженням, воно вважається таким, що втратило чинність, але не раніше терміну, на який його видали.

4.4.6. Після виконання робіт Замовником  оформляється Акт (зразок для будівель (споруд) міської комунальної власності згідно з додатком 3) про виконання робіт відповідно до погодженого робочого проекту із залученням  КП «БГВУЖКГ».

4.4.7. Копію Погодження та Акта робочої комісії КП «БГВУЖКГ» у місті Боярка передає до виконавчого комітету Боярської міської ради для реєстрації.

5. Вимоги до прокладання телекомунікаційних мереж та встановлення технічних елементів на будівлях і спорудах в м. Боярка. 

5.1. Телекомунікаційні мережі прокладаються з дотриманням пожежних і будівельних норм та інших нормативних документів у цій сфері.

5.1.1. Для уникнення механічного пошкодження електричної мережі всі кабеля живлення прокладаються в металевому рукаві або пластиковій гофрі, а в приміщеннях, довжина яких перевищує 15 метрів, з негорючого електричного кабелю.

5.1.2. При підключенні обладнання застосовуються пристрої захисного вимкнення електричного струму (автоматичні вимикачі).

5.1.3. В приміщеннях телекомунікаційна мережа прокладається в кабельних каналах.

5.1.4  Через проїжджу частину між будинками прокладаються лише магістральні кабеля. Номінальна відстань прольоту підвісного магістрального кабеля не повинна перевищувати допустимі параметри згідно з паспортними даними.

5.1.5. Маркування кабелів, трубостійок та кабельних каналів здійснюється на вході і виході з будинку та  з комутаційної шафи.

5.1.6.   При маркуванні металевої шафи вказується її належність тому чи іншому Замовнику телекомунікації, з зазначенням контактних телефонних номерів.

5.2. На Замовника покладається відповідальність за стан телекомунікаційних мереж і обладнання, а також демонтування мереж та обладнання, які не використовуються.

5.3.  Узгодження місця розміщення обладнання на будівлях та спорудах здійснюється Замовником з балансоутримувачем (власником) будинку під час погодження робочого проекту.

5.4.   При переобладнанні, реконструкції, ремонті фасадів та дахів балансоутримувач (власник) будинку за 30 днів до початку робіт повідомляє письмово про це власників мереж для вирішення ними питань щодо впорядкування, переносу або  відновлення мереж.

VI. Методика розрахунку плати за надання місця для прокладання телекомунікаційних мереж (кабелів телефонії, інтернету, кабельного телебачення та відповідного обладнання) при створенні та подальшій експлуатації цих мереж. 

6.1. Методику розрахунку плати за надання місця для прокладання телекомунікаційних мереж (кабелів телефонії, інтернету, кабельного телебачення та відповідного обладнання) при створенні та подальшій експлуатації цих мереж з використанням власності територіальної громади м. Боярка, інших форм власності (далі – Методика) розроблено з метою створення єдиного організаційно-економічного механізму управління  та подальшої експлуатації телекомунікаційних мереж.

6.1.1.  Плата за користування майном є платежем у формах, визначених законодавством України, який вноситься балансоутримувачам (власникам) будівель (споруд) Замовником незалежно від наслідків своєї господарської діяльності, з дня підписання договору.

6.1.2. Комунальні платежі, в т.ч. за користування електроенергією, сплачуються Замовником відповідним постачальникам послуг за окремими договорами або балансоутримувачам (власникам) будівель (споруд), якщо це визначено відповідним договором.

6.1.3. Плата Замовником проводиться щомісячно в розмірі нарахувань за поточний місяць і сплачується до його кінця.

6.1.4. Плата за користування майном зараховується на поточні рахунки балансоутримувача (власника) будівлі (споруди).

6.1.5. Плата за прокладання кабельних ліній електрозв’язку і електропостачання з використанням підземних та наземних технічних засобів телекомунікацій (каналізація та кабельні проходи в будівлях (спорудах) не стягується.

6.1.6. При укладанні договору плати за надання місця для прокладання телекомунікаційних мереж за згодою сторін враховувати, що розмір мінімальної вартості місячної оренди одного квадратного метра загальної площі нерухомого майна відповідно до виду діяльності може бути переглянутий відповідним рішенням виконавчого комітету міської ради.

6.1.7. Плата за надання місця для прокладання телекомунікаційних мереж (кабелів телефонії, інтернету, кабельного телебачення та відповідного обладнання) визначається за формулою:

 Он.м. = Вп  + Вп х Sзаг.каб.

 Он.м. – щомісячна плата за надання місця для прокладання телекомунікаційних мереж (кабелів телефонії, інтернету, кабельного телебачення та відповідного обладнання) без врахування податку на додану вартість ( грн.);

Вп – визначена відповідним рішенням виконавчого комітету міської ради мінімальна вартість місячної оренди одного квадратного метра загальної площі нерухомого майна відповідно до виду діяльності, в яку входить площа обладнання, що розташовується на будівлях та спорудах, в грн.).

Балансоутримувачами (власниками) будівель (споруд) інших форм власності може самостійно встановлюватися мінімальний розмір місячної оренди одного квадратного метра загальної площі нерухомого майна (Вп). Проте він не повинен перевищувати 5 відсотків від розміру такого показника, встановленого рішенням виконавчого комітету міської ради.

Sзаг.каб. – загальна площа кабеля, який проходить по будинку, визначається множенням діаметру кабеля на довжину кабеля, (кв.м).

 

I. Відповідальність за порушення порядку розміщення технічних елементів (пристроїв) на будівлях та спорудах в м. Боярка.

7.1. Відповідальність за організацію заходів з виявлення і усунення порушень вимог цього Положення у частині розміщення та встановлення технічних елементів (пристроїв) у всіх випадках покладається на балансоутримувачів (власників) будівель і споруд.

7.2. У випадках виявлення факту встановлення технічних елементів (пристроїв) на об’єктах комунальної власності з порушенням вимог  цього Положення (на які отримано відповідне погодження), балансоутримувач (власник) будинку чи споруди видає  особі, яка встановила  технічний елемент (пристрій), припис  про усунення  порушень у десятиденний термін з моменту отримання припису.

7.3. При самовільному встановленні технічних елементів (пристроїв), фізичні та юридичні особи всіх форм власності притягуються до відповідальності згідно з чинним законодавством.

7.4. Самовільно встановлені технічні елементи (пристрої) підлягають негайному (п’ятиденний термін з моменту отриманого акта про правопорушення) демонтажу порушником, а після закінчення цього терміну – за його рахунок балансоутримувачем ( власником) будинку.

 7.5.  Фізичні і юридичні особи всіх форм власності винні у порушенні  вимог цього  Положення, Державних санітарних норм і правил при встановленні технічних елементів (пристроїв),  притягуються до кримінальної відповідальності, встановленої Кримінальним Кодексом України , адміністративної відповідальності, встановленої Кодексом України про адміністративні правопорушення, а також вимог, встановлених Законами України «Про охорону культурної спадщини», «Про відповідальність підприємств, їх об’єднань, установ та організацій за правопорушення у сфері містобудування», «Про забезпечення санітарного та епідеміологічного благополуччя населення», «Про радіочастотний ресурс України», «Про телекомунікації», «Про підтвердження відповідності», Положенням про порядок накладання штрафів за правопорушення у сфері містобудування, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 06.04.1995р. № 244, іншими законодавчими актами України.

7.6. В разі заподіяння значної шкоди або руйнування конструкцій покрівель (дахів), оголовків димовентканалів, фасадів, балконів  будівель та споруд, що є комунальною (державною) власністю, винні у цьому фізичні та юридичні особи всіх форм власності  повинні відновити зазначені конструкції або відшкодувати власнику (балансоутримувачу) збитки в розмірах заподіяної шкоди конструкціям будівель і споруд.

7.7. Спори, що виникають з питання відшкодування збитків нанесених при встановленні  технічних елементів (пристроїв) між фізичними, юридичними особами та балансоутримувачем (власником) будівлі або споруди, державними органами, органами місцевого самоврядування,  вирішуються в судовому порядку.

  

Додаток 1

до Положення про порядок розміщення

та  встановлення технічних елементів

(пристроїв) на будівлях та спорудах

в м. Боярка, затвердженого рішенням

виконавчого комітету міської ради

__________  №____

         Міському голові

___________________________________

                                                                                (П.І.Б. осіб, що звертаються)

                                                                                індетифікаційний номер______________

                                                                                паспорт серія____№__________виданий

                                                                                  ____________________________________

                                                                                адреса:______________________________

                                                                                банківські реквізити_______ телефон

                                                  З А Я В А

Прошу(симо) надати погодження на розміщення та встановлення технічних елементів (пристроїв): ___________________________________________________________, які будуть розташовані на буд. № __ по вул.____________назва установи_________________.

До заяви додаю документи згідно з вимогами пункту 4.2. даного Положення.

Додаток: на ___ арк. 

 

Підпис(си) фізичної чи  юридичної особи

( відповідальної особи)                                                  (підпис)           ___________________

                                                                                                                    (прізвище, ініціали)

Додаток 2

до Положення про порядок розміщення

та  встановлення технічних елементів

(пристроїв) на будівлях та спорудах в

м. Боярка, затвердженого рішенням

виконавчого комітету міської ради

___________ №____

  

Погодження на розміщення та встановлення технічних елементів (пристроїв)

_____________________________________________________________________________ від  «___»___________201__р.                                                                 №__________

видано ______________________________________________________________________

_____________________________________________________________________________

 /прізвище, ім’я по батькові фізичної чи  юридичної особи, назва  установи, телефон,

ідентифікаційний номер______________________паспорт серія_____№___________                   виданий_________________________________ адреса:______________________________,

банківські реквізити____________________

на розміщення та  встановлення технічних елементів (пристроїв),  які будуть розташовані на буд. № ____________      на вул.________________________________________________

Кріплення  здійснюється відповідно до технічної документації, погодженої _____________________________________________________від «__»__________201__р.

Монтажні роботи проводить____________________________________________________

/ прізвище, ініціали фізичної чи юридичної особи,  його адреса, телефон.

Начальник КП «БГВУЖКГ»

_____________________              (підпис)      ___________________

   /печатка/                                                   ( ініціал, прізвище) (дата візування)

П Р И М І Т К А:

Відповідальність за порушення порядку розміщення технічних елементів (пристроїв).

 За порушення Державних санітарних норм і правил при встановленні технічних елементів (пристроїв),  Положення про порядок  розміщення та  встановлення технічних елементів  (пристроїв) на будівлях та спорудах в м. Боярка,  фізичні  і юридичні особи всіх форм власності притягуються до кримінальної відповідальності, встановленої Кримінальним Кодексом України, адміністративної відповідальності, встановленої Кодексом України про адміністративні правопорушення, а також вимог, встановлених Законами України «Про охорону культурної спадщини», «Про відповідальність підприємств, їх об¢єднань, установ та організацій за правопорушення у сфері містобудування», «Про забезпечення санітарного та епідеміологічного благополуччя населення»,  «Про радіочастотний ресурс України», «Про телекомунікації», «Про підтвердження відповідності», Положенням про порядок накладання штрафів за правопорушення у сфері містобудування, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 06.04.1995р. № 244 із змінами та доповненнями, іншими законодавчими актами України.

Погоджено:

Перший заступник міського голови                      ______________________

(ПІБ)

Додаток 3

до Положення про порядок розміщення

та  встановлення технічних елементів

 (пристроїв) на будівлях та спорудах

в м. Боярка, затвердженого рішенням

виконавчого комітету міської ради

__________  №____ 

АКТ

виконання робіт

з розміщення та встановлення технічних елементів (пристроїв)

__________________________________________________________________

 

Ми, що нижче підписалися,  комісія в складі :

_____________________________________________________________________________

(ПІБ представник КП «БГВУЖКГ»)

_____________________________________________________________________________

(ПІБ представника замовника)

_____________________________________________________________________________

( ПІБ представника  підрядника у випадку залучення до виконання робіт)

«___» _________________ склали даний Акт, про те, що Замовником виконані роботи відповідно до погодження на розміщення та встановлення технічних елементів  (пристроїв) від  «___»___________201__р. №_____  та представленого робочого проекту, що є невід’ємною частиною даного Акта в повному обсязі.

Підписи   _________________

                  _________________

                  _________________

                  _________________

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту