Розпорядження № 02-03/269 Про встановлення карантину та запровадження протиепідемічних заходів на території міста Боярка гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2

27.10.2020 58

БОЯРСЬКА МІСЬКА РАДА

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

БОЯРСЬКИЙ МІСЬКИЙ ГОЛОВА

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 27 жовтня  2020  року                                                   № 02-03/269

м.  Боярка

 

Про встановлення карантину та запровадження протиепідемічних заходів на території міста Боярка гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2

Відповідно до ст. 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», постановою Кабінету Міністрів України від 22.07.2020 №641«Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (зі змінами від 12.08.2020 № 712), протоколу позачергового засідання Київської обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 23 жовтня 2020 року №34, враховуючи  розпорядження Києво-Святошинської районної державної адміністрації Київської області від 20 жовтня 2020 року №791 «Про встановлення карантину та запровадження протиепідемічних заходів на території Києво-Святошинського району Київської області гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», з метою запобігання поширенню на території міста Боярка гострої респіраторної хвороби COVID-2019, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2:

1. Продовжити на території міста Боярка карантин до 31 грудня 2020 року.

2. Відповідно до рішення позачергового засідання Київської обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій» (протокол №34 від 23 жовтня 2020 року) з 00.00 години 26 жовтня 2020 року на території міста Боярка Києво-Святошинського району встановлено «помаранчевий» рівень епідемічної небезпеки поширення  COVID-2019, у зв’язку з цим додатково до протиепідемічних обмежень, передбачених Постановою Кабінету Міністрів України від 22.07.2020  №641 (зі змінами Постанова КМУ від 13.10.2020 №956) для «зеленого» та «жовтого» рівня епідемічної небезпеки, забороняється:

2.1. Перебування в громадських будинках і спорудах, громадському транспорті без вдягнутих засобів індивідуального захисту, зокрема респіраторів або захисних масок, що закривають ніс та рот, у тому числі виготовлених самостійно.

2.2. Перебування на вулицях без документів, що посвідчують особу, підтверджують громадянство чи її спеціальний статус, без посвідчення про взяття на облік бездомної особи, довідки про звернення за захистом в Україні.

2.3. Самовільно залишати місця самоізоляції, обсервації.

2.4. Проведення масових (культурних, спортивних, соціальних, релігійних, рекламних та інших) заходів за участю більше як 20 осіб (у разі проведення заходів з кількістю учасників до 20 осіб організатор забезпечує дотримання між учасниками фізичної дистанції не менше ніж 1,5 метра).

2.5. Діяльність кінотеатрів та закладів культури з наповненістю кінозалів або залів понад 50 відсотків місць у кожному окремому кінозалі або залі.

2.6. Проведення дискотек, робота розважальних закладів (нічних клубів), діяльність закладів громадського харчування із організацією дозвілля (ресторанів, кафе, барів, закусочних, їдалень, кафетеріїв, буфетів тощо).

2.7. Діяльність закладів, що надають послуги з розміщення, крім готелів.

2.8. Відвідування закладів дошкільної, загальної, середньої, позашкільної та спеціалізованої мистецької освіти у разі, коли на самоізоляції через контакт з пацієнтом з підтвердженим випадком COVID-19 перебуває більше ніж 50 відсотків здобувачів освіти та персоналу закладу освіти.

2.9. Відвідування закладів освіти здобувачами освіти групами кількістю більш як 20 осіб, крім закладів дошкільної, загальної, середньої, позашкільної та спеціалізованої мистецької освіти.

2.10. Проведення закладами охорони здоров’я планових заходів з госпіталізації, крім:

– надання медичної допомоги внаслідок ускладненого перебігу вагітності та пологів;

– надання медичної допомоги вагітним, роділлям, породіллям, новонародженим;

– надання медичної допомоги у спеціалізованих відділеннях закладів охорони здоров’я пацієнтам з онкологічними захворюваннями;

– надання паліативної медичної допомоги у стаціонарних умовах;

– надання планової медичної допомоги закладами охорони здоров’я національного рівня, що надають високоспеціалізованому допомогу, за умови дотримання відповідних санітарних та протиепідемічних заходів;

– проведення інших невідкладних і термінових заходів з госпіталізації, якщо внаслідок їх перенесення (відтермінування) існує значний ризик для життя або здоров’я людей.

Пацієнти, яким надається медична допомоги у зв’язку з проведенням планових заходів з госпіталізації, підлягають обов’язковому тестуванню на COVID-19, відповідно до стандартів Міністерства охорони здоров’я.

2.11. Діяльність спортивних залів, фітнес-центрів, крім спортивних залів, фітнес-центрів, які здійснюють приймання відвідувачів не більше однієї особи на 10 кв. метрів приміщення.

2.12. Приймання дітей до дитячих закладів оздоровлення та відпочинку.

2.13. Оздоровлення та відпочинок дітей за межами території міста Боярка Києво-Святошинського району.

2.14. Приймання відвідувачів закладами торговельного (у тому числі в магазинах, що розташовані у торговельно-розважальних центрах) і побутового обслуговування населення, крім випадків забезпечення перебування у приміщенні не більше одного відвідувача на 10 кв. метрів торговельної площі.

2.15. Діяльність з надання послуг громадського харчування, крім випадків приймання відвідувачів із забезпечення наповненості не більше як на 50 відсотків посадкових місць у приміщенні закладу.

На вході до передбачених цим пунктом закладів, місць проведення заходу, де встановлено обмеження щодо максимальної кількості осіб залежно від площі, розміщуються інформаційні матеріали із зазначенням можливої максимальної кількості відвідувачів.

Організатор закладу, власник закладу, який приймає відвідувачів, зобов’язаний контролювати їх кількість та обмежити доступ у разі перевищення допустимої кількості відвідувачів.

2.16. Відвідування сторонніми особами установ і закладів соціального захисту, в яких тимчасово або постійно проживають/перебувають громадяни похилого віку, ветерани війни праці, особи з інвалідністю, особи із стійкими інтелектуальними або психічними порушеннями, установ і закладів, що надають соціальні послуги сім’ям/особам, які перебувають у складних життєвих обставинах, крім установ і закладів, які надають соціальні послуги екстрено (кризово).

2.17. Діяльність хостелів.

2.18. Робота після 22-ї та до 7-ї години суб’єктів господарювання з надання послуг громадського харчування без організації дозвілля (ресторанів, кафе, барів, закусочних, їдалень, кафетеріїв, буфетів тощо), крім діяльності з надання послуг громадського харчування із здійсненням адресної доставки замовлень та замовлень на винос.

2.19. Здійснення регулярних та нерегулярних перевезень пасажирів автомобільним транспортом, зокрема перевезень пасажирів на міських автобусних маршрутах у режимі маршрутного таксі, у міському, приміському сполученні, в кількості більшій, ніж кількість місць для сидіння, що передбачена технічною характеристикою транспортного засобу, визначена в реєстраційних документах на цей транспортний засіб.

Перевізник несе відповідальність за забезпечення водіїв засобами індивідуального захисту, зокрема респіраторами або захисними масками, та здійснює контроль за використанням засобів індивідуального захисту, зокрема респіраторами або захисних масок пасажирами під час перевезення, у тому числі виготовлених самостійно.

3. Рекомендувати підприємствам, установам, організаціям на час дії карантину забезпечити:

з метою обмеження скупчення громадян в транспорті та на шляхах прямування на роботу/з роботи застосування там, де це можливо, гнучкого режиму робочого часу, який зокрема, передбачає різний час початку і закінчення роботи для різних категорій працівників, дистанційну (надомну) роботу;

відстань у прикасовій та касовій зонах між особами (за винятком покупця і продавця) не менше ніж, 1,5 метри та/або наявність між ними відповідних захисних екранів;

дотримання відстані не менше, ніж 1,5 метри між відвідувачами, які очікують дозволу на вхід до приміщень.

4. Рекомендувати суб’єктам господарювання міста Боярка на період дії карантину внести (у разі необхідності) зміни до режимів їх роботи з метою встановлення початку роботи о 09:00, 10:00 чи більше пізній годині. Зокрема, встановити початок роботи о 10:00 або більше пізній годині суб’єктам господарювання, які провадять свою діяльність у таких видах економічної діяльності:

– оптова та роздрібна торгівля;

– ремонт автотранспортних засобів і мотоциклів;

– поштова та кур’єрська діяльність;

– тимчасове розміщування та організація харчування;

– страхова діяльність;

– освіта;

– надання соціальної допомоги;

– мистецтво, спорт, розваги і відпочинок.

5. КП «Боярка інформаційний центр» забезпечити висвітлення змісту цього розпорядження в установленому порядку та продовжити інформування населення, у тому числі через засоби масової інформації щодо важливості дотримання протиепідемічних заходів із запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19.

6. Вважати таким, що втратило чинність, розпорядження міського голови від 25.08.2020 №02-03/213 «Про внесення змін до розпорядження міського голови від 31.07.2020 №02-03/191 «Про запровадження посилених протиепідемічних заходів на території міста Боярка у зв’язку  із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2»»

7. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника міського голови, відповідно до розподілу функціональних обов’язків.

 

МІСЬКИЙ ГОЛОВА                                                                                О.ЗАРУБІН

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту