Про затвердження Програми «Безпечне місто» на 2017 рік

15.12.2016 74

БОЯРСЬКА МІСЬКА РАДА

VIІ СКЛИКАННЯ

Чергова 23 сесія

 

РІШЕННЯ № 23/734

від 15 грудня  2016 року                                                                         м. Боярка

 

Про затвердження  Програми «Безпечне місто» на 2017 рік

Відповідно до п. 22, ч. 1, ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, –

БОЯРСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИРІШИЛА:

1.  Затвердити Програму «Безпечне місто» на 2017 рік (додається).

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на Постійну депутатську комісію з питань  житлово-комунального господарства, енергозбереження, благоустрою міста, комунального майна та заступника міського голови за відповідним напрямком.

 

МІСЬКИЙ ГОЛОВА                                                              О.О. ЗАРУБІН

 

Додаток

до рішення чергової 23 сесії

Боярської міської ради VII скликання

від 15 грудня 2016 р. № 23/734

 

ПРОГРАМА

«Безпечне місто» на 2017 рік

Боярка – 2017

 

  1. Актуальність та доцільність Програми

 

На фоні зростання соціально-політичної напруги в нашій країні, як ніколи гостро постає питання посилення безпеки громадян, забезпечення нормальної життєдіяльності міста, та захисту міського майна.

Виникає нагальна потреба у скоординованій, злагодженій роботі влади, та правоохоронних органів, підвищенні оперативності реагування на надзвичайні, та небезпечні ситуації. При цьому нові засоби, та методи гарантування безпеки міста мають обов’язково відповідати основним вимогам сьогодення, забезпеченню надійності, стійкості, та безперебійності роботи в цілодобовому режимі.

Боярка має розвинену інфраструктуру,  у місті проводяться численні масові заходи, актуальним є питання посилення безпеки дорожнього руху, зменшення кількості злочинів, скоєних з метою пошкодження комунального майна міста, покращення криміногенної ситуації.  Таким чином, для поліпшення ситуації, що склалася в місті, виникає необхідність  встановлення камер спостереження у визначених місцях, обладнання пульту управління Системою, встановлення сучасних систем, здатних реагувати на тривожні події, здійснювати інтелектуальну обробку зображення, моніторинг середовища, забезпечувати контроль ситуації та нормальної роботи систем, та обладнання.

Отже, створення Програми «Безпечне місто» обумовлено потребою впровадження комплексу програмно-апаратних, та організаційних заходів для посилення безпеки населення, захисту стратегічних об’єктів, та об’єктів забезпечення життєдіяльності міста, безпеки дорожнього руху.

 

  1. Мета та завдання Програми

 

Метою Програми є створення умов, та необхідної платформи, щодо покращення безпеки, та забезпечення громадського порядку в громадських місцях і місцях загального користування, збереження об’єктів благоустрою міста Боярка, запровадження нових форм і методів профілактики правопорушень у практику, забезпечення захисту прав громадян, та збереження історико-культурних цінностей в місті Боярка.

Завдання Програми:

1. Посилення заходів безпеки та захисту життя і здоров’я громадян міста;

2. Покращення криміногенної ситуації.

3. Зменшення кількості злочинів, скоєних з метою пошкодження комунального майна міста.

4. Підвищення рівня реагування у випадку скоєння злочинів та збільшення кількості розкритих злочинів.

5. Попередження скоєння дрібних злочинів, таких як пограбування, розбійні напади, незаконне заволодіння транспортними засобами та інших діянь.

6. Підвищення безпеки дорожнього руху, посилення рівня дисципліни учасників дорожнього руху, оперативне реагування на дорожньо-транспортні події та небезпечні ситуації;

7. Забезпечення стабільного функціонування важливих для нормальної життєдіяльності об’єктів міста шляхом впровадження додаткових заходів захисту, нагляду та контролю ситуацій; 8. Створення єдиної локальної міської мережі системи «Безпечне місто», в яку будуть об’єднані всі міські камери зовнішнього відео нагляду, та інші елементи системи безпеки за об’єктами благоустрою, та об’єктами  інших форм власності;

 

3. Заходи щодо реалізації програми.

 

Програма впровадження та забезпечення працездатності систем об’єктивного відео спостереження в м. Боярка буде здійснюватися шляхом встановлення камер спостереження у визначених місцях, обладнання пульту управління системою, та відео записом, контролю,  (телеекрану) в черговій частині Києво-Святошинського району Національної поліції України в Київської області,

3.1. Формування проектно-технічного завдання для влаштування системи відео спостереження, та виготовлення проектно-кошторисної документації на виконання робіт із влаштування Системи. Розробка схем, та перелік вулиць, перехресть, на яких пропонується встановлення відео спостереження  (додаток 3).

3.2. Визначення виконавця робіт з влаштування системи відео спостереження, укладання угод.

3.3. Здійснення виконання робіт з влаштування системи (в т.ч. пуско-налагоджувальні, та монтажні роботи), пульту управління, та відео контролю (телеекрану) в черговій частині Києво-Святошинського району Національної поліції України в Київської області, та фінансування заходів згідно з укладеними угодами. Виконання монтажних, та пуско-налагоджувальних робіт. Налаштування, та запуск системи.

3.4. Здійснення відео нагляду за об’єктами відео спостереження, після проведення всіх необхідних робіт, та запуску системи в дію, буде здійснено моніторинг, та нагляд за об’єктами відео спостереження черговим в черговій частині Києво-Святошинського району Національної поліції України в Київської області.

 

4. Очікувані результати

 

1. Підвищення рівня безпеки громадських місць, та об’єктів благоустрою.

2. Покращення криміногенної ситуації.

3.Зменшення кількості злочинів, скоєних з метою пошкодження комунального майна міста.

4. Підвищення рівня реагування у випадку скоєння злочинів та збільшення кількості розкритих злочинів.

5. Попередження скоєння дрібних злочинів, таких як пограбування, розбійні напади, незаконне заволодіння транспортними засобами та інших діянь.

Реалізація Програми дозволить покращити охорону громадського порядку в місті Боярка, здійснювати профілактику правопорушень, та попереджувати скоєння злочинів. Дані Системи відео спостереження будуть відкриті для всіх зацікавлених осіб, які можуть стати ініціаторами встановлення відеокамер, включених у Систему, поблизу їх підприємств, організацій, торгових закладів, інших місць масового скупчення людей.

Таким чином, Програма є ефективна і необхідна як для територіальної громади в цілому, так і для правоохоронних органів, як певна запорука забезпечення громадського порядку, охорони об’єктів міської інфраструктури, та безпеки дорожнього руху.

 

5. Головні напрямки міської програми впровадження системи відеоспостереження  у м.Боярка

№ п/п Назва заходу Термін Виконавець
1. Формування проектно-технічного завдання для влаштування системи відео спостереження, та виготовлення проектно-кошторисної документації на виконання робіт із влаштування Системи. 1 квартал 2017 року Боярська міська рада
2 Визначення виконавця робіт з влаштування системи відео спостереження, 2 квартал 2017 року  

Міськвиконком

3 Здійснення виконання робіт з влаштування системи (в т.ч. пуско-налагоджувальні, та монтажні роботи), пульту управління, та відео контролю (телеекрану) в черговій частині Києво-Святошинського району Національної поліції України в Київської області. Виконання монтажних, та пуско-налагоджувальних робіт. Налаштування, та запуск системи. Розробка схем, та перелік вулиць, перехресть, на яких пропонується встановлення відео спостереження  (додаток 3). 2 квартал 2017 року Відповідно до договору
 

4

Здійснення відео нагляду за об’єктами відео спостереження, після проведення всіх необхідних робіт, та запуску системи в дію, буде здійснено моніторинг, та нагляд за об’єктами відеоспостереження

 

  Національна поліція

 

 

6. Фінансування заходів Програми

 

Для реалізації заходів Програми передбачається залучення коштів міського бюджету, та інших джерел фінансування незаборонених діючим законодавством України.

Видатки на втілення програми «Безпечне місто» складатимуть                   350 000 (триста п’ятдесят тисяч грн.):

  • 100 000 грн. – встановлення камер спостереження на дорогах міста);
  • 100 000 грн. – встановлення камер спостереження на прибудинковій території);
  • 150 000 грн. – придбання серверу.

 

Заступник міського голови                                                         В.В. Мазурець

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту